Kavli, Arne(1878-1970)
Bryggekafe 1930
Olje på lerret
64x67
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli. -30
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 170 000
Olje på lerret
64x67
Vurdering
NOK 150 000–200 000