Kavli, Arne(1878-1970)
To kvinner sittende i hagen
Olje på lerret
45x52
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Olje på lerret
45x52
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 150 000–200 000