Møller, Niels Bjørnsen(1827-1887)
Landskap med gårdsbruk og folkeliv
Olje på lerret
31x52
Signert nede t.v.: Nils Björnson Möller.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
31x52
Vurdering