Holmboe, Thorolf(1866-1935)
I parken 1914
Olje på lerret
88x115
Signert og datert nede t.h.: T Holmboe. 1914
Angivelig Slottsparken i Kristiania.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 23 000
Olje på lerret
88x115
Vurdering