Aulie, Reidar(1904-1977)
Gledens gate
Olje på lerret
100x110
Signert nede t.v.: Aulie
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Reidar Aulie Gledens gate -30".
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 54 000