Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Kvinnen, barnet og havet 1983
Litografi
42x50,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson. Datert i trykket nede t.h.: 1983
Nummerert nede t.v.: 82/400. Laget til Havrettskonferansen i Oslo 1983.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000