Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Hansteen, Nils(1855-1912)
Fra en uthavn 1878

Olje på lerret
88x66
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1878

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 6 500