Ulving, Even(1863-1952)
Fra Helgeland
Olje på lerret
32x50
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på lerret
32x50
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering