Ørnvall, Liv(1947-)
Trapp 1991
Olje på lerret
60x43
Signert og datert nede t.v.: L. Ørnvall -91
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
60x43
Vurdering