Wentzel, Gustav(1859-1927)
Fra Veolien, Jotunheimen
Olje på plate
27x36
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel
Signert og datert, antagelig av kunstneren, på baksiden av platen: "Gustav Wentzel 1914" Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Veolien mellem Smaadalen og Tundin". Også påtegnet på baksiden av platen: "Tilhörer fru K. Wentzel".
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 4 000