Jorde, Lars(1865-1939)
Fjellgård 1893
Akvarell på papir, lysmål
35x23
Signert og datert nede t.h.: Lars Jordet 93
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 4 500
Akvarell på papir, lysmål
35x23
Vurdering