Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Storgård med foss i forgrunnen 1875
Olje på lerret
40x63
Signert og datert nede t.v.: Herman W. Anker 75.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
40x63
Vurdering