Lie-Jørgensen, Thorbjørn(1900-1961)
Fra Suggelia i Herrefoss 1942
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: Th L-J 42
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: "Suggelia i Herrefos Th. Lie-Jörgensen 1942".
Kunst for varer.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 3 000