Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Juksefiskerne
Litografi
64x99
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t.v.: 107/200. Fra 1956.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Litografi
64x99
Vurdering