Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Drøbak 1875
Akvarell på papir
30x39
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: HFG. Drøbak 16 Sept 1875
Stemplet på baksiden av arket: "Nachlass Hans Gude", samt påtegnet med blyant nede t.h.: "17. Strand bei Dröbak Kr. fjord".
Vurdering
NOK 35 000–40 000
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000