Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Enken
Litografi
45x54,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson-
Nummerert nede t.v.: 157/250. Påtegnet nede t.v.: ""Enken" - org. lito".
Fra 1979.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000