Eiebakke, August(1867-1938)
To kvinner i sommerlandskap
Olje på lerret
54x69
Signert nede t.v.: Aug. Eiebakke
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
54x69
Vurdering