Nesjar, Carl(1920-2015)
Komposisjon 1981
Blandingsteknikk på papir
47x60
Signert og datert nede t.v.: Nesjar. '81.
Kullstift, acryl, trekull og sand.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 21 000
Blandingsteknikk på papir
47x60
Vurdering