Sinding, Elisabeth(1846-1930)
To gressende hester 1899
Olje på lerret
41x56
Signert og datert nede t.v.: Elisabeth Sinding 99
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 33 000
Olje på lerret
41x56
Vurdering