Aulie, Reidar(1904-1977)
Våt 17. mai
Olje på plate
46x57
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på plate
46x57
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering