Munthe, Gerhard(1849-1929)
Fra Asker 1877
Olje på lerret, oppklebet på plate
33x54
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: G. Munthe. Asker. 1877.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
33x54
Vurdering