Astrup, Nikolai(1880-1928)
Reinsdyr Utkast til vignett
Penn på tynt gulhvitt papir
14,2x12,5
Usignert
Påtegnet med blyant antagelig av kunstneren, nede på arket: Udkast til vignet (formindskes)
Påtegnet med penn på verso: "Kari".
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 5 000USD 600EUR 500
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000