Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Holbø, Kristen(1869-1953)
Fortun i Sogn 1928

Olje på lerret
55x65
Signert og datert nede t.v.: K Holbö 28.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00