Deberitz, Per(1880-1945)
Pont Neuf, Paris 1924
Olje på plate
37x46
Signert og datert nede t.v.: P Deberitz 24
Påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000