Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne i hage
Olje på lerret
80x70
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 200 000–250 000USD 25 000–31 300EUR 22 200–27 800
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 190 000
Olje på lerret
80x70
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering