Askevold, Anders(1834-1900)
Askevold kirke 1885
Olje på lerret
54x74
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1885.
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen: "Askvoll kirke 1885".
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 300–6 500EUR 3 900–5 800
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Tilslag NOK 46 000