Torsteinson, Torstein(1876-1966)
Høner i kamp
Olje på plate
38x46
Signert på baksiden av platen: Torsteinson
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 2 000
Olje på plate
38x46
Vurdering
NOK 3 000–4 000