Riis, Bendik(1911-1988)
Kystlandskap 1943
Olje på plate
33x41
Signert, datert og noe utydelig påtegnet nede t.v.: Bendik Riis 1943 ...minne
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 5 300
Olje på plate
33x41
Vurdering