Kleiva, Per(1933-2017)
Vi har bare én jord 1979
Serigrafi
Lysmål: 48x62
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -79
Påtegnet nede t.v.: Serigrafi. prövetrykk. e.t. Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000