Holger Drachmann
Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 525x397 mm Motivet: 507x397 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1902
Woll 197.
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 5 500–7 600EUR 4 600–6 500
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000