Gammel fisker 1897
Tresnitt trykket i svart på tynt japanpapir, med håndkolorering i gult, blått og rødt
Arket: 507-510x365-380 mm Motivet: 440x352 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: E Munch 97.
1897
Woll 116.
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000USD 109 200–163 700EUR 92 300–138 400
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:00