Fjell, Kai(1907-1989)
Sittende kvinne med hosebånd 1942
Tusj på papir, lysmål
29,5x22,5
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -42
Henie-Onstad Kunstsenter, Kai Fjell på Høvikodden, malerier, pasteller, tegninger 9. juni-14. august 1977, kat.nr. 104 med tittel: Sittende kvinne med hosebånd.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 900