Widerberg, Frans(1934-2017)
Narren
Litografi
Lysmål: 61x81
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 57/60
Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 7 000
Litografi
Lysmål: 61x81
Nummerert nede t.h.: 57/60
Vurdering