Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Gutteportretter
Blyant på papir
Arket: 21,5x20
Usignert
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 700
Blyant på papir
Arket: 21,5x20
Usignert
Kunstnerens familie.
Vurdering