Widerberg, Frans(1934-2017)
Horisonten
Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede på midten: 91/100
Pedersen, Frans Widebergs grafikk nr. 502.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 700