Kvinneportrett
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 502x376 mm Motivet: 385x267 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1920
Woll 644.
Vurdering
NOK 70 000USD 7 800EUR 7 000
Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Tilslag NOK 65 000