Fiolinkonserten
Litografi trykket i svart på tynt hvitt japanpapir
Arket: 678-684x728-731 mm Motivet: 480x560 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Stemplet med rødt stempel i ligatur i nedre marg t.v.: HS: Heinrich Stinnes (1867-1932), en kjent, tysk Munch-samler.
1903
Woll 243.
Proveniens:
Kunstneren Kjell Nupen.
Vurdering
NOK 700 000–900 000USD 78 100–100 400EUR 69 500–89 400
Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Tilslag NOK 700 000