Arv
Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt riflet papir
Arket: 564x447 mm Motivet: 442x315 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1916 (?)
Woll 603.
Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 22 300–33 500EUR 19 900–29 800
Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Tilslag NOK 170 000