Høstarbeid ved drivhuset
Olje på lerret
73x91
Signert nede t.h.: E. Munch
1923-25
Woll 1481.
Galerie Thomas, München 2012-13, med tittel: "Herbstarbeit in der Nähe des Treibhauses".
Proveniens:
Rolf Hansen (1949); Privat eie; Christie's, London (2004).
Vurdering
NOK 6 000 000–8 000 000USD 669 000–892 000EUR 596 100–794 800
Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Tilslag NOK 6 000 000