Debré, Olivier(1920-1999)
Geiranger 1971
Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.h.: OD 71
Signert, stedsbestemt og datert på baksiden av lerretet: Debré Geiranger 71 (nå skjult av et støttelerret).
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 126 000