Ransve, Bjørn(1944-)
Sittende ape
Olje på plate
140x85
Signert nede t.h.: Ransve
Påtegnet på baksiden av platen: P01-4
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på plate
140x85
Signert nede t.h.: Ransve
Vurdering