Urnen (1896)
Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 500x295 mm, Motivet: 460x265 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Woll 67 II
Vurdering
NOK 160 000–200 000USD 14 900–18 600EUR 13 600–17 000
Auksjonert lørdag 16. desember 2023 kl 15:00
Tilslag NOK 160 000