Molbohistorien: Høna plukkes for fjær (1938(?))
Litografi trykket i svart på gulhvit velin
Arket: 348x478 mm, Motivet: 260x260 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Woll 739
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 2 800–3 700EUR 2 600–3 400
Auksjonert lørdag 16. desember 2023 kl 15:00
Tilslag NOK 30 000