Storstein, Aage(1900-1983)
Landskap med hus 1944
Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.v.: Storstein -44
Påtegnet på baksiden av platen: Brakje.
Vurdering
Tilslag NOK 6 500
Olje på plate
33x41
Vurdering