Aulie, Reidar(1904-1977)
Tigger
Olje på plate
33x43
Signert nede t.v.: Aulie
Påtegnet med tittel, datert 60, og signert på baksiden, av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
33x43
Signert nede t.v.: Aulie
Vurdering