Aulie, Reidar(1904-1977)
1. mai
Litografi, lysmål
56x64
Signert nede t.h.: Reidar Aulie
Nummerert nede t.v.: 198/300.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Litografi, lysmål
56x64
Nummerert nede t.v.: 198/300.
Vurdering
NOK 1 500–2 000