Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Kystlandskap 1957
Fargetresnitt, lysmål
50x49
Signert og datert nede t.h.: Erik Harry Johannessen. 57.
Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk, samt påtegnet med dedikasjon.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 2 000