Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Forrige
112
Neste
Casford, Michael
(1940-2005)
Marekatt
Olje på lerret
58x58
Signert nede t.h.: M Casford
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 2 200