Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Studie gravemaskin
Olje på plate
24x33
Signert nede t.h.: S S Johnsen
Påtegnet med tittel, datert 1954 og signert på baksiden, samt påtegnet: Fra Skansen, Rådhusgt. Oslo, med Akershus og Rådhuset.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 700