Fjell, Kai(1907-1989)
Sykkelturen 1983
Akvarell, lysmål
20x29
Signert og datert nede t.h.: K. F. 83
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 5 000
Akvarell, lysmål
20x29
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering